Обладнання

D-Link DHP-150S

Телефон D-Link DPH-150S

Телефон DPH-150S оснащений 1 портом WAN для підключення до мережі Інтернет. Другий порт LAN дозволяє підключати персональний комп’ютер. При цьому можливо одночасно розмовляти по IP-телефону та використовувати підключення до мережі на персональному комп’ютері.

 

D-Link DVG-2032S

VoIP шлюз D-Link DVG-2032S

DVG-2032S Представляє собою ідеальне рішення при модернізації традиційних телефонних мереж компаній, що розвиваються. Цей шлюз перетворює голосові дані в пакети для передачі через мережу інтернет і повністю сумісний з сервісами SIP телефонії. Шлюзи з високою щільністю портів і низькою собівартістю, забезпечують зручність в роботі і гарантують економію коштів компаній, які потребують частих міжміських та міжнародних дзвінків. Шлюз забезпечує легку та недорогу модернізацію мережі для підтримки VoIP-телефонії, дозволяючи користувачам зберегти придбані раніше телефоні та факсимільні апарати.

 

Cisco  502g

IP Телефон Cisco SPA 502G

IP Телефон Cisco SPA 502G широко використовується підприємствами, підтримує методи віддаленого налаштування за допомогою групових політик. Підтримує метод живлення через кабель даних (POE). Має можливість підключення персонального комп’ютера через вбудований мережевий порт.

 

Cisco SB SPA112

Телефоний VoIP-шлюз Cisco SB SPA112

Завдяки широким можливостям, цей простий в використанні VoIP-шлюз здатен забезпечити легкий перехід до IP-телефонії. Зберігаючи функціональність попереднього покоління мереж. Підтримка 4-ох одночасних з’єднань з кодеками високої компресії – G.729. Підтримка передачі факсових повідомлень в режимі Т.38.