Для невеликого офісу

Для офісу з невеликим штатом співробітників наша компанія може запропонувати рішення, яке допоможе знизити грошові витрати на послуги зв'язку, а також оптимізувати спілкування Ваших клієнтів зі співробітниками Вашої компанії.

Ми можемо надати Вам виділену АТС, або провести установку АТС безпосередньо у Вашому офісі, що дасть Вам:

 • Можливість здійснювати дзвінки за нижчими тарифами
 • Голосове меню компанії будь-якої складності
 • Можливість перенаправлення дзвінків по внутрішніх номерах співробітників
 • Можливість перехоплення дзвінків з розбиттям на відділи
 • Обробка вхідного дзвінка в залежності від часу доби
 • Переадресація офісних номерів на мобільні номери
 • Збереження номера (номерів) отриманих від компанії «Західно-Європейські Телекомунікації» при переїзді Вашого офісу
 • Підключення номера отриманого Вами від інших операторів зв'язку до АТС
 • Перегляд статистики дзвінків здійснених з будь-якого телефону, підключеного до АТС

Можливість здійснювати дзвінки за нижчими тарифами дасть Вам економію на міжміських та міжнародних телефонних дзвінках, наші ціни значно нижчі від цін представлених на ринку послуг зв'язку.

Голосове меню компанії будь-якої складності дасть Вам можливість обробляти виклики від Ваших клієнтів залежно від їх потреб. За допомогою голосового меню клієнт зможе самостійно вибрати відділ, з яким хоче поговорити, або прослухати інформацію, що його цікавить. Приклад простого голосового меню:

Клієнт телефонує на номер компанії, АТС піднімає трубку і вітає клієнта: «Доброго дня, Ви додзвонилися до компанії "Назва компанії" », після чого АТС надає йому перелік можливих варіантів для вибору:

 1. для з'єднання з відділом продажів натисніть 1
 2. для з'єднання з технічним відділом натисніть 2
 3. для з'єднання з відділом перевезень натисніть 3 або чекайте з'єднання з секретарем

Якщо клієнт натисне 1, АТС автоматично з'єднає його зі співробітником відділу продажів, якщо він не зробить вибір, АТС з'єднає його з секретарем.

Можливість перенаправлення дзвінків по внутрішніх номерах співробітників. Якщо у Вашого клієнта після розмови з одним з відділів з'явилося питання, що стосується іншого відділу, Ваш співробітник зможе простим натисканням кількох клавіш перевести дзвінок клієнта на телефон іншого співробітника компанії (більш компетентного у даному питанні).

Можливість перехоплення дзвінків з розбиттям на відділи. Якщо клієнт зателефонував співробітнику у відділ продажів, а працівник не на робочому місці (або вже розмовляє по іншому телефону), інший співробітник може прийняти цей дзвінок на свій телефон простим натисненням «**» не встаючи з робочого місця.

Обробка вхідного дзвінка в залежності від часу доби. Якщо клієнт зателефонував Вам у вихідний день, або після закінчення робочого дня, АТС може програти йому голосове меню відмінне від головного: «Доброго дня, Ви додзвонилися до компанії «Назва компанії», ми працюємо з понеділка по п'ятницю з дев'яти до шести. Зараз Ви будете з'єднані з черговим працівником компанії»

Переадресація офісних номерів на мобільні номери. Якщо Ваш співробітник відлучився з робочого місця, він може переадресувати свій офісний номер собі на мобільний телефон і приймати дзвінки від клієнтів.

Збереження номера (номерів) отриманих від компанії «Західно-Європейські Телекомунікації» при переїзді Вашого офісу. Якщо Ваш офіс переїжджає, Вам не потрібно купувати нові номери. Ваші клієнти не відчують Вашого переїзду.

Підключення номера отриманого Вами від інших операторів зв'язку до АТС. Якщо у Вас вже є стаціонарний номер отриманий від іншого провайдера послуг зв'язку, ми можемо підключити його до АТС. Це дасть Вам можливість використовувати голосове меню та інші функції з цим номером.

Перегляд статистики дзвінків здійснених з будь-якого телефону, підключеного до АТС. За допомогою цієї функції Ви зможете простежити всі вхідні і вихідні дзвінки, їх тривалість, номери абонентів, що розмовляли, подивитися вартість кожного дзвінка окремо, проаналізувати завантаженість співробітника за його розмовами.

Вищенаведені функції - тільки частина можливостей цього продукту. Телефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати потрібний Вам функціонал і надамо консультацію.